TELEFON VOIP

internet w czerwieńsku Telefon w firmie ARSIM to stały koszt połączenia, tylko 8 groszy za minutę. Brak dodatkowego abonamentu.
Darmowe połączenia wewnątrz sieci, sekundowe naliczanie. Istnieje możliwość zachowania posiadanego numeru
z sieci telefonii TP SA. Biling rozmów można śledzić przez Internet.

Mobilność
VoIP umożliwia użytkownikom odbieranie rozmów ze swojego numeru telefonicznego z dowolnego miejsca na świecie. Potrzebny jest tylko dostęp do internetu. Na przykład będąc w USA możemy bez dodatkowych kosztów odbierać telefony ze swojego warszawskiego numeru. Dzwoniący do nas zapłacą za rozmowę tak samo jak za rozmowę do Warszawy.

Łatwa implementacja
Przy pomocy VoIP łatwo zbudujesz call center w dowolnym miejscu. Możesz tanim kosztem przeprowadzić telemarketing na terenie całego kraju a nawet kilku krajów. Wystarczy tylko odpowiednio szybkie łącze do internetu. Telefon VoIP łatwo zintegrować z innymi usługami dostępnymi przez internet, m. in. tele oraz wideo konferencje, przesyłanie danych i wiadomości jednocześnie prowadząc rozmowę.

Funkcjonalność
VoIP w niektórych zastosowaniach daje funkcjonalność trudną do osiągnięcia przy pomocy tradycyjnej sieci telefonicznej. Rozmowy przychodzące mogą być automatycznie przekierowane na twój telefon, niezależnie od tego gdzie jesteś podłączony do internetu. Możesz zabrać swój telefon ze sobą w podróż. Wszędzie tam gdzie podłączysz się do internetu będziesz mógł odbierać twoje rozmowy przychodzące.

Cennik